
29 лютого о 17-00 Музейна Резиденція запрошує гостей на відкриття виставки «Передчуття Весни» з музейної колекції.
Занурившись у споглядання зміни сезонів, у пошуки провісників змін, разом із художниками вирушаємо у медитативну подорож музейними залами.
Відібрані твори ілюструють і дають емоційне забарвлення відчуттям боязкого вступу нового сезону – бажаного і такого довгоочікуваного. Будь-яка тема, з якою виступає наш музей – це можливість представлення власної колекції. Мета – в просуванні імен українських митців, творів, що зберігаються. З відкриттям виставкової локації «Музейна Резиденція», ця робота знову активізувалася.
До запропонованої експозиції увійшли кияни: Борис і Люба Рапопорт, В`ячеслав Мамсіков, Олександр Павлов, сестри Яблонські; харків’яни Віктор Гонтаров, Борис Колесник; львів’янин Любомир Медвідь; кримчани Петро Столяренко, Федір Захаров; одесити Василь Чегодар, Олександр Ройтбурд; закарпатці Федір Манайло і Людмила Корж-Радько, В’ячеслав Приходько та багато інших.
Цікавого і корисного вам спілкування!
До зустрічі на відкритті!

