Ось і підійшов до фіналу конкурс дитячого малюнку «Я малюю Україну – Мирну та Вільну». Понад тисячу робіт отримали ми електронною поштою. Це дивовижні малюнки зі своїм баченням, мріями та фантазіями. Нам було дуже цікаво їх розглядати, радіти безпосередності погляду, щирості дитячого віку та вмінню передати важливі послання світу – бажання миру Країні, вільному та щасливому життю на рідній землі!
Нелегко довелося журі, адже перед нами стояло таке відповідальне завдання – виявити переможців. Добре, що окрім перших трьох місць, є ще і приз симпатій глядачів, і заохочувальні призи. Одним словом – призерів багато, і ми цьому раді!
Хочеться думати, що наш проект порадував як дітлахів, так і тих, хто надихав їх підтримкою та порадами.
Віримо, що той шлях, який ми пройшли разом, проторив дорогу до нових спільних програм в творчому єднанні!
Ми дуже раді тому, що КЮЗ долучився до нашого конкурсу,і дав можливість
відмітити нагородами більше прекрасних робіт.
Засяє сонце в милій Україні і буде мир в моїй країні!
Мар’яна Орел
13 років
м. Покров, Дніпропетровська область
Гуаш А3
Як закурличуть журавлі, настане мир і радість на оновленій землі
Олександра Коншина
10 років
м. Конотоп, Сумська область
Папір А3
