21 березня о 18.00 Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття виставки «Сімейний альбом. С.О. Григор`єв та його творча родина» , що експонується в рамках музейного проекта «Семейные ценности – родинні зв’язки».

Сергій Олексійович Григор’єв (1910-1988) отримав майже всі можливі відзнаки і звання – народний художник України та СРСР, академік Академії Мистецтв СРСР, двічі лауреат Державних премій, професор, ректор … Він залишив надзвичайну мистецьку спадщину, учнів, що вважають його головним вчителем по життю. Серед них, в першу чергу, – родина, широке коло сім’ї.

В виставці беруть участь дружина – Любов Григор’єва (Стеллецька) (1910-1991), діти: Саша Григор’єв (1948-1967), Майя Зарецька-Григор’єва (1933 – 2004) і Галина Григор’єва (р. 1933), племінники, онуки та правнуки: Ігор Григорєв, Олена Нечіпоренко, Валентина Захарчук, Ольга Нечіпоренко, Сергій Григор’єв (мол), Іван Григор’єв, Сергій Молодчиков, Вікторія Руднєва, Світлана Карунська, Олександр Новіков, Зоя Небожатко. Ірфан Шемсединов, Гафар Шемсединов, Ельміра Шемсединова, Настя Молодчикова, Іван Григор’єв, Олена Зарецька, Євгенія Григор’єва, Євгенія Корокнай. Всього 29 учасників, біля 100 творчих робіт. Відомі митці представлені поруч з тими, хто виставляється вперше.

Олекса Захарчук (1929-2013), Мар’ян Савельєв (1932-2013), Олександр Агафонов (1947), Юрій Малішевський (1933-1992), Віктор Зарецький (1925-1990) – ці яскраві імена сімейного кола увійшли в історію українського образотворчого мистецтва.

Кожен митець цієї великої творчої родини має свої особливості в творчості, має свій стиль і своє бачення мистецтва. Кожний з них – це окремий творчий шлях, пошук стилю, пошук свого «Я».

Саме пошук, вимогливість до себе, постійне навчання, врахування досвіду старших і досвідчених – це шлях до визнання, шлях до сердець глядачів.

СІМЕЙНИЙ АЛЬБОМ, без сумніву, подарує глядачам піднесений емоційний стан і естетичне задоволення.

Чекаємо вас на відкритті виставки 21 березня 2019 р. о 18.00.

На виставку запрошені мистецтвознавці, художники, науковці, музейники, галеристи. На усіх присутніх чекають зустрічі з членами родини, цікаві розповіді та, як завжди, чудова музика, яка звучатиме у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів під керівництвом Павла Колпакова.

Виставка триватиме з 21 березня по 12 травня 2019 р.