ГОЛОВНА Про музей Колекція Виставки МУЗЕЙ TV МУЗЕЙ ДІТЯМ Вiдвiдувачам Новини Видання Нашi проекти Контакти
c    19.12.2012
по  25.02.2013

Харків : «Слобожанський експрес»


Завершуючи рік, швидкісний «Слобожанський експрес», який прямує з Харкова зупиняється у Києві з виставкою 80 художників. Музейна колекція налічує чимало одиниць збереження з цього регіону. Ми пишаємося нашим здобутком, радіємо, що він постійно поповнюється.

 

Наш проект «Мистецька мапа України» різнобарвний і надзвичайно цікавий. Де тільки наш музейний погляд не зупинявся  аби представити регіональні неповторні особливості, шлях розвитку і  вплив традицій осередку на мистецький спектр! В 2008 році – Львів, в 2009 – Одеса. У цьому році, навесні, ми представляли АР Крим, зараз - Харківщина

 

Нам цікаво відслідковувати формування творчої особистості, спостерігати, як базові академічні підходи поєднуються зі світовими культурними тенденціями і здобутками, як  середовище і інформаційний поступ збагачує індивідуальний мистецький код.

 

Як втілився задум, як  відобразився він в музейному просторі, ми запрошуємо  побачити Вас на виставці, що працюватиме з 19.12.2012, а враження від експозиції  зможемо збагатити спілкуванням з художниками, що вже мають квітки на потяг і чекають на зустріч з Вами, наші відвідувачі,  в день відкриття: 19 грудня о 18.00 під музичний супровід групи «Фрески» та келих доброго вина. Фоторепортаж про виставки в розділі фотогалереї>>>


Сьогодні Слобожанщина представляє твори з колекції музею сучасного мистецтва України і роботи, сучасних митців, відібрані у творчих майстернях - всього близько трьохсот.