Відкриття виставки пані Христини Куріци-Ціммерманн

Вперше в Музеї Сучасного Мистецтва виставляє свої твори  Христина Куріца-Ціммерманн, що представляє осередок української діаспори з Відня.

Народилася майстриня на Тернопільщині у Настасові. У 1943 родина переїзджає до Австрії, а у 1949 році малеча йде до гімназії. Талановита дитина з 1957 по 1959 студіює в Ремісничій школі, а згодом вирушає до столиці.

На початку 60-х  Христина продовжує навчання в Академії прикладного мистецтва, де у професора Шмід-Єссера студіює малярство і графіку, пізніше у професора Ляйнфельнера кераміку і скульптуру, а у 70-х у професора Радер-Сулека техніку гобеленів.

Творча обдарованість послуговує нам ще одним доказом старої істини:

талановиті люди – талановиті в усьому.

Сьогодні художниця представляє свій живопис в рамках проекту «АртЕмігранти». Декоративний підхід, яскравість та оптимізм – візитівка творчого методу майстрині.

«Я хочу творити красу, красу дарувати» - каже пані Христина. І їй це вдається, а ще вдається черпати з народного мистецтва і надавати новий імпульс модерним традиціям.

Виставка працюватиме до 3.06.2012