Фоторепортаж. “Круглий стіл” на тему: “ART-освіта: адаптація до ринку праці”

Серед доповідачів: Валентина Панченко, д.ф.н., завідувач кафедри етики, естетики та культурології КНУТШ; Катерина Ботанова, директор Фундації Центр Сучасного Мистецтва; Павло Гудімов, засновник та куратор арт-центру Я Галерея; Юрій Круліковський, директор Фонду сприяння розвитку мистецтва; Євген Солонін, куратор Pinchuk Art Centre; Андрій Трилісський, директор галереї РА; Віктор Хаматов, президент Асоціації Арт галерей України; Михайло Шевченко, директор Музею сучасного мистецтва України та інші.

Організаторами заходу виступили: Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка (Філософський факультет); Higher Education System Development for Social Partnership Improvement and Humanity Sciences Competitiveness; Музей сучасного мистецтва України; Фонд сприяння розвитку мистецтва.