Музей сучасного мистецтва України виступив партнером Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Мрії про подорож»

З 17 липня по 3 вересня 2010 року в Музеї сучасного мистецтва України відбуватиметься Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Мрії про подорож».

Вже багато років поспіль у травні-червні у Київському Міського Будинку Вчителя проходить цей конкурс, започаткований за ініціативи туристичної фірми «Супутник».

Цього року організатори вирішили змінити формат проведення конкурсу і, провести його у два тури. Перший тур традиційно відбувся у Київському Міського Будинку Вчителя – усі бажаючі могли ознайомитися з експозицією, а шановне журі до складу якого увійшли: Михайло Шевченко, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії Т.Шевченка, директор Музею; Ігор Макогон – голова журі, народний художник України; Лариса Мельник, директор Київського міського будинку вчителя; Віра Єфіменко, завідуюча кабінетом інформаційно – методичної та краєзнавчої роботи Київського Міського Будинку Вчителя; Віктор Зінченко, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, директор туристичної фірми «Супутник» – 1 червня, у День захисту дітей визначило переможців.

Другий тур вирішено провести у залах Музею сучасного мистецтва України – цьогорічного патрона конкурсу. Адже стратегічно важливим напрямом діяльності Музею, як і багатьох музеїв світу, є робота з дітьми дошкільного і шкільного віку; в Музеї працює танцювальна студія та часто проводяться дитячї екскурсії. Зокрема, саме цей конкурс призначений допомогти розкритися талантам дітей. «Наш

Музей – це місце, де діти мають почуватися затишно, комфортно й розкуто, здобувати знання й творити» - наголошує фундатор Музею Сергій Цюпко.

В експозиції – понад 150 кращих творів маленьких художниікв міста Києва і регіонів України, а також малюнки учнів спеціалізованих творчих студій.

Запрошуємо Вас оглянути експозицію і підтримати творчість майбутньої України.

УВАГА! Протягом роботи виставки усі відвідувачі музею можуть стати учасниками анонімного голосування. Автори-переможці (1, 2, 3 місце) одержать подарунки і призи.

Підбиття підсумків конкурсу і вручення нагород – 4 вересня 2010 року у Музеї сучасного мистецтва України.

Будемо вдячні усім відвідувачам за участь у голосуванні!