“Космічна подорож”, “Зима” та "Мрії про Кубу" здобули перемогу

Надійка Сябро намалювала котів, які у невеликому човнику мандрують космічними просторами, Ірина Міненко ностальгує за зимою, м’якою і теплою, тому усі свої почуття виразила у чудовому зимовому пейзажі, а Вікторія Левицька хоче поїхати до Куби, вона мріє про безмежний океан і неосяжні пляжі з білим піском.

Малюнки цих трьох дівчат, їх мрії та емоції, зображені на папері, найбільше сподобалися відвідувачам Музею сучасного мистецтва України, де протягом півтора місяця проходив другий тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Мрії про подорож».

«Загалом, усі представлені роботи унікальні і майстерні – упевнена Дар’я Варигіна, куратор виставки, - діти фантазують без обмежень, в їх роботах немає жодних кордонів і це чудово, адже лише свободні ментально люди можуть народжувати на світ шедеври мистецтва. Тому і ми сподіваємося, що, можливо, серед наших учасників хтось у майбутньому буде гідно представляти Україну у світовому арт просторі».

За словами Віри Єфименко, завідувачки кабінетом інформаційно-методичної та краєзнавчої роботи Київського Міського Будинку Вчителя, «виставка, на якій ми сьогодні з вами присутні, справді особлива. Адже кожен, хто потрапив на неї, ніби повертається у казковий світ дитинства, кожен може знайти в цих роботах щось для себе особливе. Ми надзвичайно раді, що маємо можливість виставляти роботи саме у Музеї сучасного мистецтва України». Вона висловила сподівання, що історія цієї виставки обов'язково матиме продовження.

На урочистій церемонії діти - автори найкращих малюнків отримали подарунки та дипломи, а всім учасникам були вручені заохочувальні відзнаки.

Нагадаємо, що конкурс тривав з 17 липня по 3 вересня. Його учасниками стали діти дошкільного та шкільного віку, учні спеціалізованих творчих студій, які представили понад 150 своїх творів.

Перший тур традиційно відбувся у Київському Міського Будинку, другий – у Музеї сучасного мистецтва України, цьогорічного патрона конкурсу. Кожен, хто в Музеї влітку відвідав виставку, зміг побачити яскраве втілення дитячих фантазій про подорожі, і мав змогу стати учасником анонімного голосування. Таким чином, переможцями стали діти, чиї твори найбільше сподобалися відвідучам.