ГЛАВНАЯ О музее Коллекция Выставки МУЗЕЙ TV МУЗЕЙ ДЕТЯМ Посетителям Новости Издания Наши проекты Контакты

Львів-АРТекстиль

Мистецький простір, який охоплює сучасний художній текстиль в Україні, значно урізноманітнює нині його видову та жанрову класифікацію, Однак в цій ситуації незаперечним залишається факт присутності певної константи – феномену «львівської школи» художнього текстилю, яка донині впливає на формування основних якостей вітчизняного мистецтва текстилю та виховує потужних художників, що працюють в усіх регіонах нашої країни.

Львів і надалі залишається осередком найбільш  креативних творчих пошуків у царині цього мистецтва матеріалу.   Саме його творчі здобутки сприяли свого часу активізації розвитку українського текстильного мистецтва, наслідком чого стало започаткування у 2004 році в Києві Всеукраїнського трієнале художнього текстилю.

Основною метою проведення виставки «Львів-АРТекстиль» є представлення львівського осередку художнього текстилю як окремішнього явища в контексті сучасних українських мистецьких практик, у якому він виступає промотором новацій та світових мистецьких тенденцій у цій галузі.  Особливістю виставки є залучення, поруч із знаними митцями, талановитої молоді, яка своїми сміливими експериментами засвідчує що сучасний художній текстиль – це життєдайне джерело творчих рефлексій, що виходять далеко за межі сталих мистецьких форм  та засобів, зберігаючи, натомість, основну його якість – бути мистецтвом.

Куратор   –   Таміла Печенюк

доц..каф.худ.текстилю  ЛНАМ,