ГЛАВНАЯ О музее Коллекция Выставки МУЗЕЙ TV МУЗЕЙ ДЕТЯМ Посетителям Новости Издания Наши проекты Контакты

Проєкт "Фрагментация"

З 28 лютого по 31 березня 2013 в Музеї сучасного мистецтва України пройде виставка робіт проекту "Фрагментація" іспанського скульптора Карлоса Гарсіа Лаоса та українського художника Віктора Дейсуна. Вперше роботи цих визнаних європейських митців об`єднаються під дахом одного музею.

Карлос Гарсіа Лаос (Сарагоса) - арагонський скульптор-концептуаліст і художник, відомий своїми роботами великого формату, ювелірними прикрасами, а також міською скульптурою. Його твори являють собою поєднання простих геометричних обсягів; це спроба «зняти глибини нашого буття через геометричні форми».

Віктор Дейсун (Київ) – відомий український художник-абстракціоніст. Дейсун -  майстер туманностей, боротьби світла та кольору. Абстрактні образи на полотнах Віктора Дейсуна з різнокольорових плям складаються в химерні пейзажі та портрети.
Український послідовник знаменитих пуант
илістів кінця 19 століття, з чиїх крапочок на картинах складався прекрасний світ, створює художні об'єкти для медитації.

Такі далекі, такі різні – Україна з Іспанією – два фрагменти колишніх імперій
усе частіше зближаються своїми культурами. Сенсовим підгрунтям виставки двох митців з двох європейських країн – Віктора Дейсуна та Карлоса Гарсія Лаоса - невипадково обрано поняття фрагментації.      Виставкова реальність начебто фрагментується, розшаровується на частки артефактів, які вільно співвіснують пліч-о-пліч, сміливо долаючи упередження кордонів, націй, культур, поготів – міжвидових арт-ієрархій, чи не суворіших за своїми вимогами од тих, які диктують ієрархії, що їм передують.